Výsledky

Výsledky

 

Memoriál Karla Petrnka - Borohrádek - 15.6.2019

 

                             22 kg KOLIBÁČ Michal                  1.místo

                             31 kg HLOUŠEK Erik                     1.místo

                             22 kg BÍLKOVÁ Klára                     2.místo

                             25 kg KUŠNÍR Vilém                       2.místo

                             25 kg SEDLÁK Petr                         2.místo

                             35 kg PRAŽÁK Ladislav                  2.místo

                             39 kg HLOUŠEK Dominik                2.místo

                             57 kg ADÁMEK Robert                    2.místo

                             25 kg DRAHOŠ Richard                  3.místo

                             35 kg HEMELÍK Tomáš                   3.místo                                      

                             35 kg HEMELÍK Vojta                      4.místo

                             35 kg BÍLEK Jaroslav                      5.místo

 

 

Lidice - Sokolský pohár 2019 - Kladno - 18. - 19.5.2019

 

                              31 kg HŮJA Lukáš                         1.místo „B“

                              28 kg HLOUŠEK Erik                     1.místo „A“

                              39 kg HLOUŠEK Dominik              2.místo „A“

                              35 kg HEMELÍK Tomáš                 3.místo „A“

                              35 kg SEDLÁK Jakub                    4.místo „ml.žák“

                              25 kg SEDLÁK Petr                       6.místo „B“

                              35 kg HEMELÍK Vojtěch                9.místo „A“        

                              35 kg BÍLEK Jaroslav                   12.místo „A“

 

 

 

Velká cena města Borohrádek - 13.4.2019

 

                              16 kg HEJNÁ Barbora                  1.místo

                              22 kg SEDLÁK Petr                      1.místo

                              28 kg KUŠNÝR Vilém                   1.místo

                              28 kg HLOUŠEK Erik                    1.místo

                              31 kg SEDLÁK Jakub                    1.místo

                              35 kg HLOUŠEK Dominik             1.místo

                              57 kg ADÁMEK Robert                  1.místo

                              80 kg KOSÍK Matouš                     1.místo

                              28 kg LAŽOVÁ Nela                       2.místo

                              31 kg HEMELÍK Tomáš                  3.místo

                              57 kg TUPEC Petr                          3.místo

                              20 kg KOLIBÁČ Michal                   4.místo

                              63 kg MLATEČEK Jakub                4.místo

                              35 kg PRAŽÁK Ladislav                 5.místo

                              20 kg BÍLKOVÁ Klára                     6.místo

                              25 kg DRAHOŠ Richard                  6.místo

                              35 kg HEMELÍK Vojtěch                  6.místo

                              31 kg BÍLEK Jaroslav                      9.místo

                              31 kg HŮJA Lukáš                          10.místo

                              28 kg LAŽA Matyáš                        11.místo

 

 

Mistrovství České republiky kadetek - Vítkovice - 30.3.2019

                             75 kg  KUBOVÁ Kateřina            1.místo "kadetka v.s."

 

 

 

Velká cena Hodonína - 23.3.2019

                              32 kg  SEDLÁK Jakub                2.místo "ml.žák"

                              31 kg  HLOUŠEK Erik                 3.místo "A"

                              39 kg  HLOUŠEK Dominik          3.místo "A"

                              31 kg  HEMELÍK Tomáš             5.místo "A"

 

 

 

O pohár starosty města Rtyně v Podkrkonoší - 16.3.2019

 

                             22 kg SEDLÁK Petr                       1.místo „B“

                             28 kg HLOUŠEK Erik                    1.místo „A“

                             30 kg HŮJA Lukáš                         1.místo „B“

                             32 kg HEMELÍK Tomáš                 1.místo „A“

                             39 kg HLOUŠEK Dominik              1.místo „A“

                             28 kg LAŽOVÁ Nela                       2.místo „A“

                             35 kg HEMELÍK Vojta                     2.místo „A“

                             39 kg SEDLÁK Jakub                     2.místo „A“

                             20 kg BÍLKOVÁ Klára                     3.místo „C“

                             25 kg DRAHOŠ Richard                 3.místo „B“

                             30 kg LAŽA Matyáš                        3.místo „B“

                             28 kg BÍLEK Jaroslav                     3.místo „B“

                             52 kg MLATEČEK Jakub                3.místo „ml.ž.“

                             59 kg TUPEC Petr                          3.místo „ml.ž.“

          

 

Velikonoční turnaj - Krásná Lípa - 9.3.2019

   

                              28 kg   HŮJA Lukáš                        1.místo "B"

                              31 kg  HLOUŠEK Erik                     1.místo "A"   

                                          28 kg   LAŽOVÁ Nela                      1.místo „A“

                             32 kg   SEDLÁK Jakub                    1.místo „B“

                             39 kg   HLOUŠEK Dominik              1.místo „A“

                             22 kg   SEDLÁK Petr                        2.místo „B“

                             25 kg   DRAHOŠ Richard                 2.místo „B“

                             28 kg   LAŽA Matyáš                        2.místo „B“

                             31 kg   BÍLEK Jaroslav                     2.místo „A“

                             31 kg   HEMELÍK Tomáš                  3.místo „A“

                             35 kg   HEMELÍK Vojtěch                 3.místo „A“

 

 

Mistrovstí České republiky v zápase v.s. - Hradec Králové - 3.2.2019 

 

                           72 kg  KUBOVÁ Kateřina                    2.místo

                           44 kg  UHNAVÝ Adam                         7.místo

 

 

Memoriál Josefa Korycha aAntonína Zemana - Hniousy - Motyčín - 2.2.2019 

 

                          31 kg  SEDLÁK Jakub                           1.místo

                          28 kg  LAŽOVÁ Nela                              1.místo

                          22 kg  SEDLÁK Petr                               2.místo

                          31 kg  HEMELÍK Tomáš                          2.místo

                          39 kg  HLOUŠEK Dominik                       3.místo

                          52 kg   ADÁMEK Robert                           4.místo

                          28 kg   HLOUŠEK Erik                             5.místo

                          31 kg   HEMELÍK Vojtěch                         7.místo

                          28 kg   LAŽA Matyáš                                 8.místo

 

 

 

 Vánoční turnaj - Borohrádek - 15.12.2018

 

                          20 kg  BÍLKOVA Klára                               1.místo

                          20 kg   KOLIBÁČ Michal                            1.místo

                          23 kg   SEDLÁK Petr                                  1.místo

                          29 kg   LAŽOVÁ Nela                                 1.místo

                          31 kg   HEMELÍK Vojta                               1.místo

                           32 kg   HLOUŠEK Erik                               1.místo

                           35 kg   SEDLÁK Jakub                               1.místo

                           42 kg   UHNAVÝ Adam                               1.místo

                           56 kg   TUPEC Petr                                     1.místo

                            60 kg   MLATEČEK Jakub                          1.místo

                            23 kg   DRAHOŠ Ríša                                 2.místo

                            32 kg   HEMELÍK Tomáš                             2.místo

                            35 kg   HLOUŠEK Dominik                          2.místo

                            60 kg   ADÁMEK Robert                               2.místo

                            25 kg   KUŠNÍR Vilém                                   3.místo 

                            29 kg   LAŽA Matyáš                                     3.místo

                            31 kg   BÍLEK Jaroslav                                  3.místo

                            60 kg   KOSÍK Matouš                                   3.místo

                            31 kg   HŮJA Lukáš                                       4.místo

 

 

 

 Mikulášský turnaj - Krásná Lípa - 24.11.2018

 

                       35 kg   HLOUŠEK Dominik              1.místo „A

                       25 kg   KUŠNÍR Vilda                       2 místo „C“

                       31 kg   BÍLEK Jaroslav                     2.místo „B“          

                       35 kg   SEDLÁK Jakub                     2.místo „C“

                       28 kg   HLOUŠEK Erik                     3.místo „B“

                       31 kg   HEMELÍK Vojta                    4.místo „A“

                       31 kg   HEMELÍK Tomáš                  5.místo „A“

                       28 kg   LAŽOVÁ Nela                       6.místo „B“

                       28 kg   HŮJA Lukáš                          9.místo „B“

                       31 kg   LAŽA Matyáš                       10.místo „B“

                                              

 

 

                Velká cena Chrastavy - 3.11.2018

 

                     35 kg SEDLÁK Jakub                       1.místo (A)

                     25 kg HLOUŠEK Erik                       1.místo (B)

                     57 kg MLATEČEK Jakub                  2.místo (ml)

                     22 kg SEDLÁK Petr                          3.místo (B)

                     31 kg HEMELÍK Tomáš                    4.místo (A)

                     31 kg HEMELÍK Vojtěch                   5.místo (A)

                     28 kg HŮJA Lukáš                            5.místo (B)

                     28 kg URBAN David                         6.místo (B)

                     25 kg KUŠNÍR Vilém                         6.místo (C)

                     25 kg DRAHOŠ Richard                    7.místo (C)

 

 

 

Praha - Prague Wrestling Open 2018 - 27.10.2018

 

                    31 kg  SEDLÁK Jakub                             2.místo "A"

                    35 kg  HLOUŠEK Dominik                       6.místo "A"

 

 

 

Meziboří - Mládežnický turnaj -  13.10.2018

 

                   35 kg SEDLÁK Jakub                     1.místo „A“

                   41 kg UHNAVÝ Adam                     1.místo „žák“

                   22 kg SEDLÁK Petr                         2.místo „B“

                   28 kg LAŽOVÁ Nela                        2.místo „A“

                   31 kg URBAN David                        2.místo „B“

                   35 kg HLOUŠEK Dominik                2.místo „A“

                   28 kg HLOUŠEK Erik                       3.místo „B“

                   31 kg HEMELÍK Vojtěch                  4.místo „A“

                   31 kg HEMELÍK Tomáš                   5.místo „A“

                   31 kg BÍLEK Jaroslav                      6.místo „B“

                   28 kg HUJA Lukáš                           6.místo „C“

                   28 kg LAŽA Matyáš                         7.místo „B“

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Memoriál J. SALONA "Akvasalon" - 22.9.2018

 

                       28 kg LAŽAVÁ Nela                        1.místo „B“

                   31 kg SEDLÁK Jakub                     1.místo „A“

                   41 kg UHNAVÝ Adam                     1.místo žák

                   28 kg URBAN David                        2.místo „B“

                   31 kg BĹEK Jaroslav                       2.místo „B“

                   57 kg MLATEČKA Jakub                 2.místo ml.žák

                   35 kg HLOUŠEK Dominik                3.místo „A“

                   22 kg SEDLÁK Petr                         4.místo „B“

                   28 kg LAŽA Matyáš                         4.místo „B“

                   31 kg HEMELÍK Vojta                      4.místo „A“

                   31 kg HEMELÍK Tomáš                    5.místo „A“

 

 

 Teplice - Memoriál Františka KUBICI - 8.9.2018

 

                  28 kg HŮJA Lukáš                        1.místo „B“

                  31 kg SEDLÁK Jakub                    1.místo „A"

                  35 kg HLOUŠEK Dominik              1.místo „A“

                  41 kg UHNAVÝ Adam                    1.místo žák

                  22 kg SEDLÁK Petr                        2.místo „B“

                  25 kg LAŽOVÁ Nela                       3.místo „B“

                  28 kg LAŽA Matyáš                        3.místo „B“

                  31 kg URBAN David                       4.místo „B“

                  31 kg BÍLEK Jaroslav                      5.místo „B“

                  31 kg HEMELÍK Tomáš                   5.místo „A“

                  31 kg HEMELÍK Vojtěch                  6.místo „A“

                                              

 

Meziboří - Mládežnický turnaj - 16.6.2018

 

                        25 kg HLOUŠEK Erik                     1.místo „B“

                  28 kg HEMELÍK Tomáš                  1.místo „A“

                  31 kg SEDLÁK Jakub                     1.místo „A“

                  35 kg HLOŠEK Dominik                 1.místo „A“

                  28 kg HŮJA Lukáš                          2.místo „B“

                  56 kg ADÁMEK Robert                   2.místo „B“

                  22 kg SEDLÁK Petr                        3.místo „C“

                  31 kg BÍLEK Jaroslav                     3.místo „B“

                  28 kg URBAN David                       3.místo „C“

                  22 kg DRAHOŠ Ríša                      4.místo „C“

                  28 kg HEMELÍK Vojtěch                 5.místo „A“

 

 

 

Lidice - Sokolský pohár 2018

 

                25 kg HLOUŠEK Erik                     1.místo „B“

                31 kg SEDLÁK Jakub                     3.místo „A“

                35 kg HLOUŠEK Dominik               4.místo „A“

                41 kg UHNAVÝ Adam                     4.místo „žák“

                28 kg HEMELÍK Tomáš                   5.místo „A“

                28 kg HŮJA Lukáš                           8.místo „B“

                31 kg HEMELÍK Vojtěch                11.místo „A“      

 

 

 

 

Velká cena města Borohrádek - 5.5.2018

 

              22 kg DRAHOŠ Richard               1.místo (C)

              25 kg HLOUŠEK Erik                   1.místo (B)

              31 kg SEDLÁK Jakub                   1.místo (A)

              63 kg KOSÍK Matouš                    1.místo (B)

              28 kg HŮJA Lukáš                        2.místo (B)

              31 kg KAŠPAR Josef                   2.místo (B)

              31 kg KOCKA Filip                       2.místo (A)

              38 kg UHNAVÝ Adam                  2.místo žák

              28 kg LAŽA Matyáš                      3.místo (C)

              28 kg HEMELÍK Tomáš                3.místo (A)

              35 kg HLOUŠEK Dominik             3.místo (A)

              47 kg ADÁMEK Robert                 3.místo (B)

              25 kg LAŽOVÁ Nela                     4.místo (B)

              22 kg KAŠPAR Maxim                  5.místo (B)

              22 kg SEDLÁK Petr                       6.místo (B)

              31 kg BÍLEK Jaroslav                    6.místo (B)

              31 kg HEMELÍK Vojtěch                6.místo (A)

              25 kg KUŠNÝR Vilém                    7.místo (C)

              31 kg TRNKA Šimon                      7.místo (B)

              28 kg URBAN David                       9.místo (B)

              25 kg WIEBKIN Daniel                  10.místo (B)

 

 

 

Velká cena Hodonína - 24.3.2018

 

             25 kg   HLOUŠEK Erik                       2.místo

             31 kg   SEDLÁK Jakub                       2.místo

             31 kg   HLOUŠEK Dominik                 9.místo

 

 

 

Velikonoční turnaj - Krásná Lípa - 17.3.2018

 

                25 kg   HLOUŠEK Erik                       1.místo „B“

              28 kg   HŮJA Lukáš                            1.místo „B“

              31 kg   SEDLÁK Jakub                       1.místo „B“

              52 kg   ADÁMEK Robert                     1.místo „B“

              31 kg   KAŠPPAR Josef                      2.místo „B“

              35 kg   HLOUŠEK Dominik                 3.místo „A“

              22 kg   SEDLÁK Petr                           4.místo „B“

              28 kg   HEMELÍK Tomáš                     4.místo „A“

              31 kg   HEMELÍK Vojtěch                    4.místo „A“

              25 kg   LAŽOVÁ Nela                          5.místo „B“

              28 kg   LAŽA Matyáš                           5.místo „B“

              31 kg   KOCKA Filip                            5.místo „A“

 

 

O pohár starosty města Rtyně v Podkrkonoší - 11.3.2018

     

                 21 kg SEDLÁK Petr                           1.místo „C“

              23 kg DRAHOŠ Richard                     1.místo „C

              25 kg URBAN David                           1.místo „C“

              25 kg HLOUŠEK Erik                          1.místo „B“

              28 kg KAŠPAR Josef                          1.místo „B“

              31 kg SEDLÁK Jakub                         1.místo „A“

              25 kg LAŽA Matyáš                             2.místo „C“

              25 kg LAŽOVÁ Nela                            2.místo „B“

              28 kg HŮJA Lukáš                               2.místo „B“

              31 kg ŠKOP Filip                                 2.místo „A“

              33 kg KOCKA Filip                               2.místo „A“

              35 kg HLOUŠEK Dominik                    2.místo „A“

              25 kg WIEBKIN Daniel                         3.místo „C“

              28 kg BÍLEK Jaroslav                           3.místo „B“

              31 kg TRNKA Šimon                            3.místo „C“

              46 kg ADÁMEK Robert                         3.místo „B“

              52 kg MLATEČEK Jakub                      3.místo „B“

 

 

 

Přebor České obce sokolské - Ostrava - 10.2.2018

             31 kg   UHNAVÝ Adam                          1.místo

             28 kg   HEMELÍK Tomáš                        2.místo       

             31 kg   SEDLÁK Jakub                           3.místo   

             31 kg   ŠKOP Filip                                  4.místo

             31 kg    HEMELÍK Vojtěch                      5.místo  

             35 kg    HLOUŠEK Dominik                    6.místo

 

 

 

Memoriál Josefa Korycha a Antonína Zemana - Hnidousy -Motyčín - 3.2.2018

             31 kg   SEDLÁK Jakub                         1.místo

             31 kg   ŠKOP Filip                                3.místo

             47 kg   ADÁMEK Robert                       3.místo

             28 kg   HŮJ Lukáš                                 5.místo

             28 kg   HEMELÍK Tomáš                       5.místo

             22 kg   SEDLÁK Petr                             7.místo

             31 kg   HEMELÍK Vojtěch                      7.místo

 

 

Vánoční turnaj - Borohrádek - 16.12.2017

             21 kg   SEDLÁK Petr                            1.místo

             25 kg   LAŽOVÁ Nela                            1.místo

             27 kg   HLOUŠEK Erik                          1.místo

             28 kg   KAŠPAR Josef                          1.místo

             31 kg   SEDLÁK Jakub                         1.místo

             46 kg   ADÁMEK Robert                       1.místo

             20 kg   DRAHOŠ Ríša                          2.místo

             23 kg   WIEBKIN Daniel                        2.místo 

             27 kg   KOCKA Filip                              2.místo

             30 kg   ŠKOP Filip                                 2.místo

             35 kg   UHNAVÝ Adam                         2.místo

             40 kg   SEMRÁDOVÁ Týna                  2.místo

             46 kg   MLATEČEK Jakub                    2.místo

             60 kg   KOSÍK Matouš                          2.místo

             23 kg   LAŽA Matyáš                            3.místo

             27 kg   HEMELÍK Tomáš                      3.místo

             28 kg   URBAN David                           3.místo

             31 kg   HLOUŠEK Dominik                  3.místo

             32 kg   TRNKA Šimon                          3.místo

             36 kg   HEJNA Václav                          3.místo

             40 kg   PRAŽÁK Ladislav                     3.místo

 

 

 O pohár Františka Nesvadbíka - Čechovice - 2.12.2017

             25 kg  HLOUŠEK Erik                         1.místo „B“ (4)

             31 kg  HLOUŠEK Dominik                  1.místo „B“ (7)

             31 kg  SEDLÁK Jakub                         3.místo „A“ (6)

             22 kg  SEDLÁK Petr                            4.místo „C“ (4)

             31 kg  HEMELÍK Vojtěch                     4.místo „B“ (7)

             28 kg  HEMELÍK Tomáš                      5.místo „B“ (11)

             28 kg  BÍLEK Jaroslav                         8.místo „B“ (11)

 

 

 

Milkulášský turnaj - Krásná Lípa - 25.11.2017

                25 kg   HLOUŠEK Erik                         1.místo „B“

             31 kg   SEDLÁK Jakub                         1.místo „A“

             47 kg   ADÁMEK Robert                       1.místo „B“               

             22 kg   SEDLÁK Petr                             2.místo „C“

             31 kg   ŠKOP Filip                                 2.místo "A"            

             28 kg   HEMELÍK Tomáš                       3.místo „B“

             31 kg   HLOUŠEK Dominik                    3.místo „B“

             25 kg   HŮJA Lukáš                               4.místo „C“

             25 kg   URBAN David                            4.místo „B“

             28 kg   BÍLEK Jaroslav                          5.místo „B“

             31 kg   HEMELÍK Vojta                          5.místo „B“

                                              

 

 

 Velká cena Jihlavy - 18.11.2017

              25 kg  HLOUŠEK Erik                              1.místo (B)

              35 kg  UHNAVÝ Adam                             2.místo (ml.žák)

              20 kg  SELÁK Petr                                   4.místo (C)

              25 kg  URBAN David                                4.místo (B)

              31 kg  ŠKOP Filip                                     4.místo (A)

              28 kg  HEMELÍK Tomáš                           5.místo (B)

              35 kg  HLOUŠEK Dominik                        5.místo (B)

              47 kg  ADÁMEK Robert                            5.místo (B)

              25 kg  HŮJA Lukáš                                    6.místo (C)

              31 kg  SEDDLÁK Jakub                             6.místo (A)

              31 kg  HEMELÍK Vojtěch                           7.místo (B) 

 

 

 

 

       Mistrovství České republiky v zápase ř.ř. mladších žáků - Krnov 11.11.2017

             35 kg  UHNAVÝ Adam                                         5.místo (ml.žák)

 

 

     Prague Wrestling Open 2017 - Praha 28.10.2017 

             28 kg  ŠKOP FILIP                                                2.místo (A)

             31 kg  SEDLÁK Jakub                                           4.místo (A)

 

 

 

Memoriál Gustava Frištenského - Prostějov 14.10.2017

                  28 kg  ŠKOP Filip                                                1.místo "A"      

               31 kg  SEDLÁK Jakub                                         1.místo "A"

               25 kg  HLOUŠEK Erik                                          2.místo "B"

               31 kg  HLOUĚK Dominik                                      2.místo "B"

               20 kg  SEDLÁK Petr                                             3.místo "C"

               28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                      4.místo "B"

               28 kg  HEMELÍK Tomáš                                       5.místo "B"

               28 kg  BÍLEK Jaroslav                                           6.místo "B"

 

 

 

 

Memoriál Františka Červína - Havlíčkův Brod 16.9.2017

             31 kg  SEDLÁK Jakub                                        2.místo "A"

             31 kg  HLOUŠEK Dominik                                  2.místo "B"

             28 kg  ŠKOP Filip                                               3.místo "A"

             25 kg  HLOUŠEK Erik                                        4.místo "B"

 

 

 

Memoriál Františka Kubici - Teplice 9.9.2017

                 22 kg  HŮJA Lukáš                                               1.místo "C"

              25 kg  HLOUŠEK Erik                                           1.místo "B"

              31 kg  UHNAVÝ Adam                                          1.místo "ml.žák"

              20 kg  SEDLÁK Petr                                              2.místo "C"

              31 kg  HLOUŠEK Dominik                                     2.místo "B"

              28 kg  SEDLÁK Jakub                                            2.místo

              25 kg  HEMELÍK Tomáš                                         3.místo "B"

              28 kg  ŠKOP Filip                                                   3.místo "A"

              28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                        4.místo "B"

              25 kg  BÍLEK Jaroslav                                             6.místo "B" 

 

 

 

Velká cena města Meziboří 2017

                 20 kg  SEDLÁK Petr                                        1.místo "C"

              22 kg  HLOUŠEK Erik                                     1.místo "B"

              25 kg  HEMELÍK Tomáš                                  1.místo "B"

              28 kg  ŠKOP Filip                                            1.místo "A"

              31 kg  HLOUŠEKK Dominik                            1.místo "B"     

              31 kg  UHNAÝ Adam                                       1.místo "ml.žák"

              52 kg  RAKOVÁ Pavla                                     1.místo "ml.žákyně"

              25 kg  BÍLEK Jaroslav                                      4.místo "B"

              25 kg  HUJA Lukáš                                           6.místo "C"

              28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                   7.místo "B"

 

 

O pohár primátora města Chomutov 2017

                  22 kg  HLOUŠEK Erik                                       1.místo "B"

              31 kg  HLOUŠEK Dominik                                1.místo "B"

              25 kg  HEMELÍK Tomáš                                    2.místo "B"

              28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                   2.místo "B"

 

 

 

Lidice - Sokolský pohár 2017

                  22 kg  HLOUŠEK Erik                                         1.místo "B"

              28 kg  ŠKOP Filip                                                1.místo "A"

              25 kg  HEMELÍK Tomáš                                      2.místo "B"

              31 kg  HLOUŠEK Dominik                                  2.místo "B"

              31 kg  UHNAVÝ Adam                                        2.místo "ml.žák"

              28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                  15. místo "B"

 

 

Velká cena města Borohrádek - 29.4.2017

 

                  28 kg  ŠKOP Filip                                               1.místo "A"

              35 kg  KREJČÍK Vojtěch                                     1.místo "C"

              39 kg  ADÁMEK Robert                                      1.místo "C"

              56 kg  SEMRÁDOVÁ Elen                                  1.místo "zákyně"

              70 kg  KUBOVÁKateřina                                     1.místo "žákyně"

              20 kg  SEDLÁK Petr                                            2.místo "C"

              22 kg  HLOUŠEK Erik                                          2.místo "B"

              31 kg  UHNAVÝAdam                                          2.místo "ml.žák"

              52 kg  RAKOVÁPavla                                           2.místo "žákyně"

              25 kg  HEMELÍK Tomáš                                       3.místo "B"

              25 kg  HUJA Lukáš                                               4.místo "C"

              25 kg  BÍLEK Jaroslav                                          5.místo "B"

              31 kg  HLOUŠEK Dominik                                    7.místo "B"

              28 kg  HEMELÍK Vojtěch                                       9.místo "B"

              52 kg  HEJNÝ Martin                                           10.místo "ml.žák"

 

                 

 

 Velikonoční turnaj - 1.4.2017 - Krásná Lípa

 

              22 kg   HLOUŠEK Erik                                1.místo "B"

              31 kg   HLOUŠEK Dominik                          1.místo "B"

              27 kg   HEMELÍK Vojtěch                             2.místo "B"

              28 kg   ŠKOP Filip                                        2.místo "A"

              20 kg   SEDLÁK Petr                                    3.místo "C"

              35 kg   KREJČÍK Vojtěch                              3.místo "B"

              25 kg   HEMELÍK Tomáš                               4.místo "B"

              25 kg   BÍLEK Jaroslav                                  5.místo "B"

 

 

 

 

Velká cena Hodonína - 25.3.2017

 

              22 kg  HLOUŠEK Erik                               3.místo "B"

              31 kg  HLOUŠEK Dominik                        5.místo "B"

              25 kg   HEMELÍK Tomáš                           9.místo "B"

              28 kg    ŠKOP Filip                                    9.místo "A"

              

 

 

O pohár starosty města Rtyně v Podkrkonoší - 18.3.2017                 

 

              23 kg HUJA Lukáš                           1.místo „B“

              23 kg BÍLEK Jaroslav                       1.místo „B“

              25 kg HLOUŠEK Erik                       1.místo „B“

              30 kg UHNAVÝ Adam                      1.místo „A“

              33 kg KREJČÍK Vojtěch                   1.místo „B“

              42 kg VLKOVÁ Veronika                 1.místo „B“

              65 kg KUBOVÁ Kateřina                 1.místo „žákyně“

                  20 kg SEDLÁK Petr                         2.místo „C“

              30 kg HLOUŠEK Dominik                2.místo „A“

              42 kg KONUŠÍKOVÁ Simona          2.místo „B“

                  30 kg ŠKOP Filip                             3.místo „A“

 

 

 

Mistrovství České republiky žákyň v zápase v.s. - 25.2.2017 - Vítkovice

 

          70 kg  KUBOVÁ Kateřina               1.místo

           52 kg  SEMRÁDOVÁ Elen              2.místo

 

 

Memoriál Josefa Korycha a Antonína Zemana - 4.2.2017 - Hnidousy - Motyčín

  

            28 kg HLOUŠEK Dominik                         1.místo

            31 kg UHNAVÝ Adam                               1.místo

            54 kg SEMRÁDOOVÁ Elen                       1.místo

            65 kg KUBOVÁ Kateřina                           1.místo

            22 kg HLOUŠEK Erik                                 2.místo

            20 kg SEDLÁK Petr                                    3.místo

            25 kg HEMELÍK Vojtěch                             4.místo

            28 kg ŠKOP Filip                                         4.místo

            25 kg HEMELÍK Tomáš                               6.místo

 

 

 

 

 

Vánoční turnj - 17.12.2016 - Borohrádek

 

    22 kg HLOUŠEK Erik                         1.místo

   24 kg HEMELÍK Tomáš                      1.místo

   28 kg UHNAVÝ Adam                        1.místo

   31 kg KREJČÍK Vojtěch                     1.místo

   32 kg HEJNA Václav                          1.místo

   35 kg  PITRA Marek                           1.místo

   78 kg TYROL Vlasta                          1.místo

   20 kg SEDLÁK Petr                            2.místo

   22 kg HŮJA Lukáš                              2.místo

   24 kg BÍLEK Jaroslav                          2.místo

   28 kg ŠKOP Filip                                  2.místo

   31 kg SEMRÁDOVÁ Týna                   2.místo

   32 kg TRNKA Šimon                            2.místo

   44 kg KONUŠÍKOVÁ Simona              2.místo           

   48 kg VIKTORÍNOVÁ Anna                 2.místo

   54 kg HŮJA Daniel                               2.místo

   20 kg KONUŠÍKOVÁ Nikola                 3.místo

   22 kg WIEBKIN Daniel                          3.místo

   26 kg HEMELÍK Vojtěch                        3.místo

   28 kg HLOUŠEK Dominik                     3.místo

   31 kg RAK Štěpán                                 3.místo

   44 kg RAKOVÁ Pavlína                         3.místo

   60 kg SEMRÁDOVÁ Elen                      3.místo

 

 

Mikulášský turnaj - 3.12.2016 - Wolow Polsko

  22 kg  HLOUŠEK Dominik                      1.místo

  28 kg  HLOUŠEK Erik                             1.místo

  57 kg  KUBOVÁ Kateřina                        1.místo

  25 kg  HEMELÍK Vojtěch                         2.místo

  47 kg  VIKTORÍNOVÁ Anna                    2.místo

  25 kg  HEMELÍK Tomáš                           3.místo

  27 kg  ŠKOP Filip                                     3.místo

  57 kg  SEMRÁDOVÁ Elen                       3.místo

 

 

Velká cena - 19.11.2016 - Jihlava

   22 kg  HLOUŠEK Erik                 1.místo "B"

   28 kg  UHNAVÝ Adam                1.místo "ml.žák"

   28 kg  ŠKOP Filip                        2.místo "B"

   28 kg  HLOUŠEK Dominik           3.místo "B"

   25 kg  HEMELÍK Vojtěch             4.místo "B"

   25 kg  HEMELÍK Tomáš              6.místo "B"

   25 kg  HEJNA Václav                  6.místo "B"          

 

 

Velká cena - 12.11.2016 - Brno

 

   52 kg  RAKOVÁ Pavla                   3.místo "žákyně"

   60 kg  KUBOVÁ Kateřina               3.místo "žákyně"

   52 kg  VIKTORÍNOVÁ Anna           6.místo "žákyně"

 

 

Mistrovství České republiky v zápase ř. - ř. - 5.11.2016 - Kladno

 

   31 kg  UHNAVÝ Adam                          1.místo "ml.žák"

 

 

 

   Turnaj talentované mládeže - 22.10.2016 - Meziboří

 

   22 kg  HLOUŠEK Erik                                            1.místo "B"

   31 kg  UHNAVÝ Adam                                           1.místo "ml.zák"

   47 kg  VIKTORÍNOVÁ Anna                                   1.místo "ml.žákyně"

   52 kg  SEMRÁDOVÁ Elen                                      1.místo "ml.žákyně"

   28 kg  HLOUŠEK Dominik                                      2.místo "B"

   63 kg  HORÁK Štěpán                                            3.místo "žák"

   31 kg  HEJNA Václav                                              4.místo "B"

   47 kg  HEJNÝ Martin                                               4.místo "ml.žák"

   25 kg  HEMELÍK Tomáš                                          5.místo "B"

   25 kg  HEMELÍK Vojtěch                                         6.místo "B"

 

 

 

   Memoriál Gustava Frištenského - 15.10.2016 - Prostějov

 

  22 kg   HLOUŠEK Erik                           1.místo  "C"

  28 kg   HLOUŠEK Dominik                    1.místo  "B"

  25 kg   HŮJA Lukáš                                2.místo  "C"

  28 kg   ŠKOP Filip                                  3.místo  "B"

  25 kg   BÍLEK Jaroslav                            5.místo  "C"

  25 kg   HEMELÍK Vojtěch                        5.místo "B"

  25 kg   HEMELÍK Tomáš                         6.místo "B"

 

 

 

 

Memoriál Františka Červína - 17.9.2016 - Havlíčkův Brod

 

  22 kg  HLOUŠEK Erik                     3.místo "C"

  28 kg  HLOUŠEK Dominik              4.místo "B"

  31 kg  UHNAVÝ Adam                    5.místo "ml.žák"

  28 kg  ŠKOP Filip                            6.místo "B"

  25 kg  BÍLEK Jaroslav                     6.místo "C"

  35 kg  KRUPKA Martin                    8.místo "B"

  31 kg  HEJNA Václav                    13.místo "B"

 

 

 

5.ročník Memoriálu Františka Kubici - 10.9.2016 - Teplice

 

   28 kg  ŠKOP Filip                       1.místo "B"

   31 kg  UHNAVÝ Adam                1.místo "ml.žák"

   22 kg  HLOUŠEK Erik                 2.místo "C"

   25 kg  HEMELÍK Vojtěch             2.místo "B"

   28 kg  HLOUŠEK Dominik           2.místo "B"

   25 kg  HEMELÍK Tomáš              3.místo "B"

   47 kg  HEJNÝ Martin                   6.místo "ml.žák"

 

 

 

Velká cena Meziboří - 25.6.2016 - Meziboří

 

    22 kg  HLOUŠEK Erik                        1.místo "C"

    28 kg  SEDLÁK Jakub                        1.místo "B"

    22 kg  HUJA Lukáš                             2.místo "C"

    22 kg  HEMELÍK Tomáš                     2.místo "B"

    25 kg  BÍLEK Jaroslav                        3.místo "C"

    28 kg  ŠKOP Filip                               3místo "B"

    35 kg  KRUPKA Martin                       3.místo "B"

    20 kg ŠRÁMKOVÁ Aneta                   4.místo "C"

    22 kg  HEMELÍK Vojtěch                    4.místo "B"

    28 kg  HLOUŠEK Dominik                  4.místo "B"

    31 kg  HEJNA Václav                          4.místo "B"

 

 

 

 

 

Mistrovství České republiky mladších žáků a dívek ve v.s. - 18.6.2016 - Praha

 

       28 kg   UHNAVÝ Adam              - 1.místo

        47 kg   SEMRÁDOVÁ Elén        - 1.místo

        47 kg   RAKOVÁ Pavla              - 3.místo

        47 kg   HEJNÝ Martin                - 5.místo

        52 kg   ŠRÁMEK Petr                - 7.místo

 

 

Lidice - Sokolský pohár 2016 - 22.5.2016 - Kladno

         22 kg   HEMELÍK Vojtěch            - 2.místo "B"

           28 kg   UHNAVÝ Adam                - 2.místo "ml.žák"

           22 kg   HEMELÍK Tomáš              - 3.místo "ml.žák"

           25 kg   ŠKOP Filip                         - 3.místo "B"

           28 kg   SEDLÁK Jakub                  - 3.místo "B"

           28 kg   HLUŠEK Dominik               - 8.místo "B"

 

 

 

Mistrovství České republiky žákyň ve v.s. - 14.5.2016 - Plzeň

         44 kg  RAKOVÁ Pavla        - 2.místo

           60 kg  KUBOVÁ Kateřina    - 4.místo

 

 

 

Velká cena města Borohrádek - 16.4.2016 - Borohrádek

            25 kg   SEDLÁK Jakub                  - 1.místo  "B"

           28 kg   UHNAVÝ Adam                 - 1.místo "ml.žák"

           43 kg   RAKOVÁ Pavla                 - 1.místo "ml.žákyně"

           47 kg   SEMRÁDOVÁElen            - 1.místo "ml.žákyně"

           18 kg   ŠRÁMKOVÁ Aneta           - 2.místo "C" 

           20 kg   HLOUŠEK Erik                  - 2.místo "C"

           22 kg   HEMELÍK Tomáš               - 2.místo "B"

           25 kg   ŠKOP Filip                         - 2.místo "B"

           60 kg   KUBOVÁ Kateřina             - 2.místo "žákyně"

           22 kg   HEMELÍK Vojtěch              - 3.místo "B"

           22 kg   HŮJA Lukáš                       - 5.místo "C"

           28 kg   HLOUŠEK Dominik            - 5.místo "B"

           22 kg   BÍLEK Jaroslav                   - 6.místo "C"

           52 kg   ŠRÁMEK Petr                     - 6.místo "ml.žák"

           25 kg   LALUHA Rudolf                  - 7.místo "C"

           28 kg   HEJNA Václav                    - 9.místo "B"

           43 kg   HEJNÝ Martin                     - 9.místo "ml.žák"

           28 kg   KADRMAS Jaroslav            - 10.místo "B"

           31 kg   KRUPKA Martin                   - 10.místo "B"

 

Velká cena Hodonína - 9.4.2016 - Hodonín

        20 kg  HLOUŠEK Erik           -  2.místo "C"

          25 kg  SEDLÁK Jakub           -  3.místo "B"

          28 kg  HLOUŠEK Dominik      - 5.místo "B"

          25 kg  ŠKP Filip                      - 9.místo "B"

 

 

O pohár starosty města - 19.3.2016 - Rtyně v Podkrkonoší

           20 kg  ŠRÁMKOVÁ Aneta           - 1.místo "C"

           22 kg  HLOUŠEK Erik                 - 1.místo "C"

           25 kg  HEJNA Václav                  - 1.místo "B"

           28 kg  HLOUŠEK Dominik           - 1.místo "B"

           31 kg  SEDLÁK Jakub                 - 1.místo "B"

           47 kg  SEMRÁDOVÁ Elen           - 1.místo "mladší žákyně"

           52 kg  ŠRÁMEK Petr                   - 1.místo "mladší žák"

           60 kg  KUBOVÁ Kateřina             - 1.místo "žákyně"

           80 kg  LINHART David                 - 1.místo "mladší žák"

           20 kg  SEDLÁK Petr                     - 2.místo "C"

           25 kg  KONUŠÍKOVÁ Simona      - 2.místo "B"

           28 kg  KRUPKA Martin                 - 2.místo "B"

           31 kg  UHNAVÝ Adam                  - 2.místo "B"

           20 kg  KONUŠÍKOVÁ Nikola         - 3.místo "C"

          

 

Turnaj mládeže - 12.3.2016 - Meziboří

              25 kg   SEDLÁK Jakub              - 1.místo "B"  

                47 kg   SEMRÁDOVÁ Elen       -  1.místo "mladší žákyně" 

                60 kg   KUBOVÁ Kateřina         -  1.místo "žákyně"

                25 kg   ŠKOP Filip                     -  5.místo "B"

                52 kg   ŠRÁMEK Petr                -  5. místo " mladší žák"

                28 kg   HLOUŠEK Dominik        -  8. místo " B"

 

 

 

37. ročník Memoriálu Josefa Korycha - 30.1.2016 - Hnidousy - Motyčín

          25 kg    SEDLÁK Jakub        - 1.místo "A"

             28 kg    UHNAVÝ Adam        - 1.místo "mladší žák"

             22 kg    HEMELÍK Vojtěch     - 5.místo "B"

             22 kg    HEMELÍK Tomáš      - 6.místo "B"

             25 kg   ŠKOP Filip                 - 6.místo "A"

            

 

 Velká cena Jihlavy - 21.11.2015

             26 kg   UHNAVÝ Adam       -  2.místo  "A"

             46 kg   ŠRÁMEK Petr          -  2.místo  "mladší žáci"

             25 kg   SEDLÁK Jakub        -  3.místo  "B"

             25 kg   ŠKOP Filip                - 7.místo  "B"

 

 

Mezinárodní turnaj talentované mládeže - 14.11.2015 - Chrastava

            44 kg  SEMRÁDOVÁ Elén   - 1.místo

            60 kg  KUBOVÁ Kateřina     - 2.místo

            26 kg  UHNAVÝ Adam         - 2.místo

            29 kg  SUS Richard              - 2.místo

            48 kg  HORÁK Štěpán         -  2.místo

            24 kg  SEDLÁK Jakub         -  3.místo

            70 kg  TYROL Vasta            -  3.místo

            24 kg  ŠKOP Filip                 -  4.místo

            40 kg  HEJNÝ Martin            -  4.místo

            22 kg  HEMELÍK Tomáš       -  6.místo

            22 kg  HEMELÍK Vojtěch      -  9.místo

 

Mistrovství České republiky mladších žáků - 7.11.2015 - Havlíčkův Brod

            44 kg  ŠRÁMEK Petr            -  8.místo

 

PRAGUE OPEN - 31.10.2015

            44 kg  HORÁK Štěpán         -  5.místo

            44 kg  ŠRÁMEK Petr           -  6.místo

 

 

Partneři

120x90120x90120x90120x90120x90120x9050x50120x90120x90120x90120x9050x50120x90120x90120x90120x90120x90120x90