Kalendář soutěží

Kalendář soutěží

 

 LEDEN

            18. 1.2019                     Kontrolní turnaj na novou sezónu 2018 - Borohrádek  ( všichni )

 

ÚNOR

              2. 2. 2019                    Memoriál J.Korycha - Hnidousy - Motyčín  ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

          

 BŘEZEN

              9. 3. 2019                   Veliknoční turnaj mládeže - Krásná Lípa ( přípravka A,B,C + ml.žáci + žáci )

            16. 3. 2019                    O pohár starosty města - Rtyně v Podkrkonoší (všichni)

            23. 3. 2019                    Velká cena - Hodonín ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

 

DUBEN

               6. 4. 2019                     Mistrovství ČR - Chomutov ( ml.žáci )

             13. 4. 2019                     Velká cena - Borohrádek (přípravka A,B,C + ml.žáci )

             27. 4. 2019                     Velká cena -  Krnov ( přípravka A + ml.žáci )

 

 KVĚTEN

             18. 5. 2019                     Mezinárodní turnaj Lidice - Kladno ( přípravka A,B,C, ml.žáci, žáci)

         

 ČERVEN

               15. 6. 2019                    Memoriál K.Petrnka  - Borohrádek (přípravka A,B,C) - venkovní turnaj

            

SRPEN

             10.8 - 17.8.2019             Letní výcvikové soustředění - Heroltice

 

ZÁŘÍ

              7. 9. 2019                      Memoriál F.Kubici - Teplice ( přípravka A,B,C + ml.žáci, )

            21. 9. 2019                      Memoriál R.Volrába - Hradec Králové ( přípravka A,B + ml.žáci - v.s. )

 

ŘÍJEN

             5. 10. 2019                    O pohár primátora města  - Chomutov ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

            12.10. 2019                    Memoiál G.Frištnského - Prostějov ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

            26.10. 2019                    Prague Open Wrestling - Praha ( přípravka A + ml.žáci + žáci )

           

 LISTOPAD

            16.11. 2019                    Velká cena - Jihlava ( přípracka A,B,C, ml.žáci )

            23.11. 2019                    Mikulášský turnaj - Krásná Lípa ( přípravka A,B,C+ ml.žáci + žáci )

            30.11. 2019                    Turnaj F.Nesvadbíka - Čechovice ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

 

PROSINEC

             7.12. 2019                     Vánoční turnaj - Havíčkův Brod ( přípravka A,B,C + ml.žáci )

           14.12. 2018                     Vánoční turnaj - Borohrádek  ( všichni )

 

Partneři

120x90120x90120x90120x90120x90120x9050x50120x90120x90120x90120x9050x50120x90120x90120x90120x90120x90120x90